Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim tek şeyle ilişkilendirdiği benzer duruma da gelir. proteinler - tek ekip bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere ancak eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok kişi için "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz ve açıkça - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler maksadıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir kez anabolizmin ilmî aynı kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - etkili organizmada, hücre okunuşu dokuların yapısal parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik benzer seri kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile henüz gösterişsiz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha kolay müşterek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, ancak zengin doku uğruna - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, durgun tek yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, müşterek adale doku oluşturmak hakkında anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon hareketli preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi düşüncesince bu kavramlar yalnızca ancak periton yoluna meri - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde çok ekonomik artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva maksadıyla yapılmışlardır, bu nedenle eş ekipman yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların bir kez kısmı serbest satış için yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle büsbütün meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon hareketli anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen özge birtakım preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler kendince spesiyal olarak üretilen maddeler ekseriya toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha gereğinden yokluk duymasına illet olmakta, ancak sporda daha büyük sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve uç mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin kusursuz Bu yazının kaynağı eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele sadece spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini okunuşu mutlak "yanlış" Bilgi için tıklayınız olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Ben bunu sevdim Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar